Mis on kodu, kus on kodu, kas on KODULEHT?

Kutsume kodulehti turunduse koduks ehk sinu veeb peaks olema see koht, kuhu kõik muud turundustegevused on kokku suunatud ja kust peaks toimuma müük – olenemata, kas pakud toodet, teenust või miks mitte mõlemat.

Kodulehe valmistamise puhul on oluline, et see oleks lihtne kasutada, kliendile arusaadav, kasumit toov ja võimalikult sinu äri nägu.

Seetõttu alustame alati kodulehe tegemise protsessi kohtumisega või videokõnega. Aeg on näidanud, et kodulehe tegemise protsess on paljude ettevõtjate jaoks suur peavalu või asi, mis on vaja ära teha, aga kuidagi jääb see alati listis viimaseks. Igaüks tahab tegeleda oma toote/teenuse arendamise/pakkumisega ja seetõttu ei oota me sinult kohtumisele tulles mitte mingisugust ettevalmistust.
Piisab sellest, kui sul on äge uus idee või juba olemasolev toode/teenus või juba koduleht, mis vajab uuenduskuuri.
Paneme pead kokku ja sorteerime välja kõige vajalikuma info ning parima viisi, kuidas saaksid oma klientideni jõuda ja mis veel olulisem – neile ka meelde jääda.

KOHTUMISEL:
  • saame parema ülevaate sinu äriga seonduvatest tegevustest (isegi kui need on alles planeerimise faasis)
  • kuulame ära sinu soovid uuele veebilehele
  • sorteerime välja, milliseid kodulehe osi oleks sinu veebi jaoks tarvis, et see oleks maksimaalselt kasutoov (e-pood, broneerimissüsteem, leht mitmes keeles jm)
  • millised osad on täna juba olemas ja milliseid on vaja juurde (logo, bränding, sisutekstid, pildid jm)
  • seletame lahti, kuidas kujuneb kodulehe hind (ja miks mitte kui võtad pakkumisi mujalt, siis mis on osad, mida iga pakkumine kindlasti sisaldama peaks)
  • teeme plaani, kuidas edasine protsess välja hakkab nägema

Oleme sulle igal sammul toeks ning teeme sinu jaoks kodulehe protsessi võimalikult lihtsaks ning vähem aeganõudvaks. Me ei oota, et sul on olemas kogu sisu – me loome selle koos.

OLULISEMAD ASJAD VEEBIKODU JUURES
Kui hakkad maja ehitama, on iseenesest mõistetav, et valid hoolikalt sobiva asukoha, mõtled läbi planeeringu ja sead paika erisoovid. Sama palju tähelepanu vajab ka sinu kodu keset internetti. Selleks sisaldavad kõik meie poolt loodud kodulehed alljärgnevaid punkte. Lisasime ka kirjeldused, et miks üks või teine osa kodulehest kindlasti vajalik on.
HÄSTI LÄBIMÕELDUD ÜLESEHITUS
Klient peab lehele sattudes koheselt aru saama, milliseid tooteid või teenuseid talle pakutakse ja leidma vajaliku info kiirelt üles. Seetõttu on oluline, mis järjekorras ja millisel kujul talle infot edastatakse, et ta lõpuks tehinguni jõuaks. Loomulikult on omal kohal ka selge ja arusaadav informatsioon.
KODULEHE DISAIN

Kodulehed loome WordPressi platvormile ja kujundame sinna disaini, mis annab võimalikult hästi edasi sinu äritegevuse üldist olemust ning mis põhiline, eristuks konkurentidest. Meile meeldib teha asju teistmoodi.

TEHNILINE SEO
Kodulehekülg võib olla hea sisuga ja kaunis välja näha, aga sellest on vähe kasu, kui ta pole otsingumootorites leitav. Sestap tõstame leitavust teostades kodulehe tehnilise SEO. Soovi korral tõstame leitavust otsingumootorites määratud märksõnadega. See pole ju rentaabel, kui sul on ilus leht – hea sisu, ägedate toodete/teenustega ja kõike muud – aga mitte keegi ei tea, et see olemas on?
HEA KODULEHT EI LANGE
Premium pluginad ja sertifikaadid koos litsentsidega, et leht ei muutuks aeglaseks ja seda saaks uuendada. Lisaks vähendavad ostetud litsentsid ka turvariske. See on väga oluline osa kodulehest, mis väga tihti eristab ühte kodulehe valmistajat teisest.
GOOGLE ANALYTICS
Lisame sinu kodulehele Google Analyticsi, et saaksid jälgida oma lehe külastatavust. Saad teada oma sihtgrupi ja milline toode või teenus on sinu lehel kõige enam vaadatud. Statistika annab sulle kasuliku info, mille baasil teha turunduskampaaniaid ja õpid tundma oma sihtgruppi.

MOBIILISÕBRALIKKUS

Teostame veebilehe mobiilisõbralikult ehk see töötab nii väikestest ekraanidest kuni 27″ kuvariteni läbimõeldult. Mobiilne veebileht on otsingumootorites ka paremini leitav kui mittemobiilsed veebilehed.

KONTAKTIVORM
Klient saab sinuga otse ja kiirelt ühendust võtta, ilma meilboksi avamata.
OTSELINGID SOTSIAALMEEDIAKANALITESSE
Kui sul on olemas ülivinge sisuga sotsiaalmeediakonto(d), siis on hea seda kodulehele linkida. Nii saad anda oma tegevusest laiema ülevaate.
DOMEEN JA MAJUTUS

Vajadusel aitame osta domeeni ja majutuse ning toetame kontode (e-postide) seadistamisel.

GARANTII

Kui sa ei soovi lehe haldust, siis õpetame sind oma kodulehekülge kasutama, et saaksid ise soovi korral muudatusi teha. Me ei kao ära – oleme olemas ka peale seda, kui kodulehekülg on valminud.

KODULEHEKÜLJE LISAD
Kas ja millisel määral neid vajad, selgitame välja esimesel kohtumisel.

MITMEKEELSUS

Sinu kliendid ei pruugi olla ainult eestlased ja sellepärast on lehekülg tihti vaja tõlkida erinevatesse keeltesse. Teeme koostööd suurepärase tõlkebürooga. Seadistame lehe mitmekeelseks, et jõuaksid palju suurema sihtgrupini.

TEKSTIDE KIRJUTAMINE

Tahad öelda palju, aga ei tea, kuidas või mida? Tihtilugu on enda toodet ja teenust just kõige raskem müüa. Tuleme sulle appi – sorteerime välja kõige olulisema info ja paneme selle selgelt ning arusaadavalt kirja. Soovi korral teeme ka Google’i märksõna analüüsi ning kirjutame tekstid lähtuvalt sulle Google’is kasutoovatest märksõnadest.

BRONEERIMISSÜSTEEM

Paljud teenust pakkuvad firmad kulutavad tohutult aega sobilike aegade kokkuleppimiseks. Broneerimissüsteemi abil muudad nii enda kui ka kliendi elu palju lihtsamaks, sest sinna saad sisestada vabad ajad ja klient saab endale sobivaima leida.

E-POOD

Loome e-poe kasutades Woocommerce’i. E-poe kaudu on kõige lihtsam kliendile sinu toodet endale soetada ja sina saad kohest tulu. Win-win!

Vajad uut kodulehte?

Võta meiega ühendust!