LAURI KRIISA

“Tugevalt kliendi soovidele ja lahendustele orienteeritud. Väga personaalne lähenemine, tegevusvaldkonna eripärade ja olemustega kurssi viimine ja arvestamine.”

MARJA LIISA EESMÄE

“Koostöö Disait meeskonnaga on olnud väga meeldiv ja asjalik. Neil on oskus sobival hetkel pakkuda omapoolseid huvitavaid lahendusi, mis meile ka sobisid. Kodulehe koostamine sujus probleemideta ning lehe haldamine on lihtne. Tänu tehtud töö eest!”

KRISTI KALLUSTE

“Disait meeskonnaga oli algusest peale ülimalt meeldiv koostöö. Tegemist on lausa ootamatult toredate inimestega, mis on minu jaoks koostöös väga oluline komponent. Nad on innovatiivsed ja kliendile sobivat lahenduste leidmisele orienteeritud. Nad pakuvad kliendikeskset ja personaalset teenindust. Siiralt julgen soovitada!”

MARGIT LAURITS

“Disait aitas meil teha ettevõtte kodulehe kiiresti ja professionaalselt. Ka meie edaspidine koostöö kodulehe haldamisel on olnud alati meeldiv ja operatiivne.”

TIIT KÕLLI

“Koostöö Disaidiga on olnud algusest peale väga meeldiv. Kaardistati oskuslikult meie soovid, mõeldi kaasa, pakuti välja kaasaegseid lahendusi ja peeti kinni tähtaegadest. Väga hästi toimib ka hilisem tehniline tugi. Suur tänu neile ja julgen Disaiti kindlasti soovitada.”

ELINA KARU

“Minu jaoks oli oluline, et tiim, kes mulle kodulehe teeb, tahab ja viitsib ka minu teenustesse ja olemusse süveneda. Disait tegi just seda. Turundusnõustamise käigus sain nii palju kasulikku ja uut infot, mida kasutan siiani. Koostöö oli äärmiselt südamlik ja tulemus täpselt selline nagu tahtsin. Ma tundsin, et mind kuulati ja minuga mōeldi koguaeg kaasa ning pakuti lahendusi, mille peale ehk ise ei olekski võibolla tulnud. Suur suur Aitähh Kallis Disait tiim!”

ANNIKA SUU

“Disaiti meeskonda iseloomustab keskendumine kliendi eesmärgile, asjalikkus, kiirus ning sõbralikkus. Nii kodulehe loomise protsessis kui pärast seda – nad on alati olemas.”

MARKO VALKER

“Koostöö Disaidi meeskonnaga oli ladus. Saime väga hea ja loogilise ülesehitusega kodulehe. See on aidanud meil palju kergemini perede ja koolideni jõuda. Kodulehe uuendamine on aidanud meil külastajate arvu peaaegu veerandi võrra tõsta. Oleme väga rahul!”

ÜLLE LEESMAA

Olen väga tänulik koostöö eest minu kodulehe loomisel ja valmimisel. Mul puudus täielikult visioon sellest, milline minu kodulehekülg võiks olla ning kuidas luua enda kaubamärk ja seda turundada. Disait sõbralik meeskond viis minuga läbi väga põhjaliku vestluse minu tegevusalast ja esitas mulle küsimusi, mis aitasid mul mõelda enda ettevõtte terviklikust turundamisest – üheskoos valmis nii logo, tunnuslause kui imeilus kodulehekülg. Kodulehe lahendus üllatas mind väga positiivselt, kuna see on väga omanäoline minu valdkonnas, imeilus ning info on kergesti leitav. Südamlik tänu suuurepärase töö eest!

TURUNDUSKONSULTATSIOON

PIRET KASTEIN

Disait Loovturunduse ja seeläbi Kadriani leidsin läbi Google-i otsisõna turunduskonsultatsioon. Disait kodulehel väljatoodud turundusnõustamise vajaduse punktid vastasid just täpselt nendele küsimustele, mis mul murekohaks olid ja nii selle teenuse kasuks otsustasin. Kadrianiga oli alates esimesest hetkest suhtlemine väga meeldiv ja vaba. Nõustamise käigus saime läbi arutada kõik meie väikese ettevõtte digiturundamisega seotud valdkonnad, milles ka Kadrian oli ennast hästi ette valmistanud. Kuna mul on turundusega ka eelnevalt kokkupuuteid olnud, siis teema mull päris võõras ei olnud ja suurima lisandväärtuse sain just Kadriani poolt ärakuulamises, kaasamõtlemises/arutlemises ja tegutsema julgustamises. Suur abi oli ka konkreetsetes ettepanekutes, mille nõustamisjärgselt kokkuvõttena sain. Kuna Kadrianil on lisaks teoreetilistele teadmistele ka igapäevane reaalne turundamise kogemus, siis andis nõustamisele lisandväärtust tema kogemustele tuginevad väited. Loodan, et saan tema asjatundlikku nõu ka edaspidi kasutata ja soovitan teda teistelegi algajatele turundajatele!

TURUNDUSKONSULTATSIOON

STELLA ADAMSON

Töötamine Kadrianiga on olnud turunduskonsultatsioonide maailmas absoluutne rõõm. Kõige rohkem meeldib mulle see, kuidas ta sind vaevata juhendab, kuidas ennast kõige tõhusamalt ja lahedamalt esitleda. Tundsin end veidi ekslikult, kuidas jätta ettevõtetes õiget muljet ja Kadrian mitte ainult ei näidanud mulle õiget suunda, vaid jagas mulle ka hämmastavaid näpunäiteid, kuidas oma LinkedIni profiili ja postitusi vürtsitada.