ME KIPUME OLEMA…

…inimesed, kes lähevad süvitsi teemasse sisse ning võtavad ette selle ekstra miili, et klient oleks rahul. Isegi kui ta ei tea, et seda soovib.

Disait OÜ sai loodud aastal 2017. Vanuse poolest alles lapsekingades, aga teadmiste ja meeskonna poolest juba piisavalt suur.

Disait on meie jaoks palju rohkemat kui ainult töö. See on tulem varasemalt õpitud teadmistest ja kogemustest, mida täna saame oma klientide hüvanguks tööle panna. Pole suuremat rõõmu kui näha inimest, kes pöördub meie juurde kasvõi ainult ideega, mis ta silmad särama paneb ja teotahet täis sütitab.

Alustasime Disaitis kodulehtede valmistamisega. Kokku said kaks täiesti erinevate teadmistega inimest. Üks, kellel on tihedad sidemed turundusmaailmas toimuvaga juba pea 10 aastat ja teine, kellel ei saa iial küllalt erinevate kodulehe lahenduste väljamõtlemisest. Mõistsime, et meie eelis on pakkuda kodulehti, millele on 100% kaasa mõeldud nii sisu kui teostuse poolelt.

Klientidega suheldes saime aru, millised on nende mured ja rõõmud ning millised on võimalikud takistused nii kodulehtede kui muu turunduse osas. Konkurentsist pakatavas turundusmaailmas on lihtne ennast ära kaotada ja mõnda ideesse liialt kinni jääda. Meie eesmärk pole kunagi olnud lihtsalt müüa oma teenust vaid pigem kliendiga võimalikult hästi kaasa mõelda, lähtudes tema eesmärkidest ja seejärel pakkuda talle parimaid lahendusi.

Seetõttu koosnebki Disait täna suuremast meeskonnast kui Kadrian ja Sven-Erik. Kaasasime usaldusväärseid koostööpartnereid, et pakkuda lisaks kodulehtedele ja turundusnõustamisele ka palju muud vajaminevat kujundusteenustest kuni reaalse teostuse ja tootmiseni välja.

Soovime, et meie kliendid saaksid kõik oma vajaliku kätte ühest kohast ning seeläbi keskenduda sellele, mis on neile oluline.

Sven-Erik Andresen

Kadrian Kotkas

Vajad uut kodulehte?

Võta meiega ühendust!