Alustavad ettevõtjad satuvad tihti olukorda, kus esialgu hakatakse sära silmis suure tuhinaga tegutsema ning tuhina möödudes tekib takerdumine. Või ei ole õrna aimugi, kust võiks alustada. Ja see on täiesti normaalne. Pole kohanud siiani ühtegi alustavat ettevõtjat, kes kohe esimesest päevast peale särab selge visiooniga, sest erinevaid asju, mida justkui kohe peaks oskama, on palju. Üheks nendest on turundustegevused.

Siin saan tulla sulle appi. 

Turundusnõustamisel vaatame koos üle, mis teeb sinu äri eriliseks. 

Millised on sinu äri tugevused, millele peaksid turunduse kaudu rõhku panema? Sorteerime välja, kes on sinu sihtgrupp ning milliste kanalite ja sõnumite kaudu nendeni kõige paremini jõuad ja kuidas tulemusi mõõta ning analüüsida. 

Annan sulle nippe, kuidas turundustegevused enda jaoks võimalikult lihtsalt tehtavaks muuta.  

Lisaks vaatame ka suuremat pilti ning sordime koos välja osad, mis tunduvad keerulised. Arutame läbi, milline on olnud progress, millised mured on tekkinud ja reaalse turundusplaani edaspidiseks (võttes arvesse eelarvet, reaalset aega turundustegevuste jaoks ja oskuseid). Räägime ka võimalikest ettevõtlusega seotud hirmudest. 

Minu kõige suurem tugevus on vaadata tervikut. Seetõttu ei räägi me kunagi turundusnõustamisel ainult turundusest. Olen sulle abiks, et sa selles ettevõtte alustamise teekonnal enda fookust ära ei kaotaks ning toetan ka muude teadmistega juhtimisest ja ettevõtlusest. Olen sulle toeks ja teeme esimesed sammud koos.

Vajad abi?

Võta meiega ühendust!