Ükskõik kas ettevõte on tegutsenud aasta või aastakümneid, turundustegevused vajavad aeg-ajalt ikka värskenduskuuri. Väga tihti jäädakse ka turundusega justkui mugavustsooni ja seetõttu väga soovitan värske pilguga asjad üle vaadata. Mulle väga meeldib teha konsultatsioone ettevõtetele, kus ma saan üheks (või mitmeks) päevaks olla osa teie tiimist ja mõelda kaasa kõikvõimalikke uusi lahendusi. 

Konsultatsiooni käigus kaardistame ära olemasolevad turundustegevused ja vaatame, kas ja kuidas need ettevõtte eesmärkidele kaasa aitavad ning millised on murekohad. Peamiselt – mis on hästi, mis võiks olla paremini ja mida tuleks muuta. 

Ettevõtetele konsultatsioone tehes olen avastanud, et juurpõhjused turunduse eesmärkide saavutamisega takerdumisel, on enamasti mujal – aeg, raha, omavahelised suhted, puudulikud oskused jne. Hea on nendele asjadele otsa vaadata ja elevant elutoast kõrvaldada, et saaks kiiremini ja paremini edasi liikuda. 

Seetõttu on konsultatsioon ettevõttele pigem kombo turundusest ja juhtimisest. Vaatame ühtset tervikut. Ükskõik kui muljetavaldav su ettevõtte turunduse kaudu väljapoole paistab, kui asjad pole ettevõtte sees korras, siis on tulemusteni jõudmine päris keeruline. Isegi ideaalse turundusplaani ja suure eelarvega. 

Kehtib ikka vana hea: “Kui sa tahad minna kiiresti, mine üksi, kui tahad minna kaugele, mine koos!” Lähme parem üheskoos.

Vajad abi?

Võta meiega ühendust!